1.

Ciężko jest się pozbierać. Jestem wariatką? Chyba nie.. Ja po prostu chce przeżyć swoje życie jak najlepiej, łapać je pełnymi garściami, przekraczać swoje bariery, a przede wszystkim (tak szablonowo) „być dobrym człowiekiem”.   Czy to tak wiele? W obecnym świecie owszem, ale przecież każdy z Nas jest „kowalem własnego losu” i to właśnie od Ciebie zależy jak będzie wyglądało Twoje życie. Ja też chce nim być. Chce zostać sternikiem mojego okrętu nawet jeśli będzie to samotna i trudna podróż do wymarzonego celu.  Jeśli chcesz, zostań ze mną. Przeżyjmy ten rok wspólnie.

A co chcę osiągnąć i z czym do Was przychodzę?
Mam kilka celów, które mogą przewrócić moje życie do góry nogami. To będzie trudy naprawdę ciężki czas. A czy dam radę? Zobaczymy. Bądźcie ze mną, będzie łatwiej.. :)

17 myśli nt. „1.

 1. Bardzo mądra wypowiedź. Będę śledzić twoją przygodę. Też chciałabym być dobra, wiele osiągnąć, więc jesteśmy sobie bliscy. :)
  Radziłabym Ci jednak pisać to na blogerze. Bo tutaj się źle komy dodaje i w ogóle, każdy uważa, ze blogger jest sto razy lepszy. Honey jak i Lucy Wojtacha…

  Pozdrawiam i życze powodzenia :)

 2. Ja także chcę osiągnąć w życiu jak najwięcej, a komentarze takie, jak Twoje tylko czynią mnie pewną w tym, że wiem, co robię i jestem w tym… dobra.
  Ok, będę z Tobą, będę zaglądać i będę wspierać. :)
  Pozdrawiam, Nessa.

 3. Kibicuję Ci, powodzenia w prowadzeniu bloga. :) Z przyjemnością dołączę do grona Twoich „obserwatorów” i będę często tutaj zaglądać. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>